Ul. družby 339/2
    Nedožery - Brezany

zsnb@centrum.sk

Odhlasovanie zo stravy

Odhlasovanie detí zo stravy je možné na telefónnom čísle

Časový rozvrh hodín a prestávok

1. hodina – 8,00 – 8,45         prestávka 10 minút

2. hodina – 8,55 – 9,40         prestávka 20 minút

3. hodina – 10,00 – 10,45      prestávka 10 minút

4. hodina -  10,55 – 11,40      prestávka 10 minút

5. hodina -  11,50 – 12,35      prestávka 10 minút

6. hodina – 12,45 – 13,30      prestávka 30 minút

7. hodina -  14,00 – 14,40

8. hodina -  14,45 – 15,25

Termíny školských prázdnin v školskom roku 2017/2018

Pomôžme

Vrchnáčiky môžete nosiť do školy každý deň. Teraz zbierame na vozík.

Počet návštev

Vitajte na stránke našej školy

• Aj v tomto školskom roku sme sa zúčastnili Majstrovstiev nášho obvodu v basketbale žiakov.

Na našej škole je to populárny šport, predovšetkým u starších žiakov. No a tí rozhodne nesklamali.

Spomedzi zúčastnených škôl – Bojnice, Kanianka, Nitrianske Rudno, Koš a Nedožery-Brezany. sa naše družstvo umiestnilo na 3. mieste. No kľudne sme mohli pomýšľať i na postup, pretože hra a pohľadný basketbal z našej strany bol ozdobou turnaja. Hoci favorit, družstvo z Bojníc v ktorom hrali i hráči Prievidze, bolo skutočne veľmi silné. Početnosť streľby z našej strany v jednotlivých zápasoch bola dobrá, efektivita ale slabá. A to bolo rozhodujúce. I tak ďakujeme týmto žiakom: Marco Valchovník, Marko Leitman, Patrik Kopedák, Patrik Žilla, Igor Zbiňovec, Marek Mečiar, Timotej Oršula, Adam Gross.

• Naša škola sa zapojila do celosvetového dňa boja proti HIV a AIDS. V rámci tejto účasti sa naše športové dopoludnie tešilo hojnej účasti žiakov ako i pedagógov. Ako odmenu sme popri zábavnom zápolení získali i diplom a vecné ceny – kalendár a informačné letáky od garantov tejto akcie konanej pod záštitou Svetovej zdravotníckej organizácie, Ministerstva školstva SR, mesta Žilina a Gymnázia Sv. Františka z Assisi v Žiline. Toto ocenenie je o to hodnotnejšie, že sa ho zúčastnilo množstvo škôl z celej SR.

• Mikuláš neobišiel ani našu školu a odmenil všetky poslušné deti. Ako to vyzeralo si môžete pozrieť na fotografiách.

• V pondelok 4. 12. 2017 sme sa s deťmi vybrali do Prievidze . V Dome kultúry sme si pozreli krásnu rozprávku, Poklady vláčikového piráta . Po skončení sa deťom rozžiarili očka lebo konečne prišiel ich očakávaný Mikuláš s anjelom. Všetkým deťom postupne rozdal balíčky a deti mu za to zaspievali pesničku. Po skončení sme sa šťastlivo vrátili späť do MŠ.

• Aj tento školský rok sa všetky zvedavé deti, ktoré chcú spoznať svet zapojili do súťaže Všetkovedko. O titul „najmúdrejšieho medzi najbystrejšími“ súťažili naši druháci, tretiaci, štvrtáci aj piataci. A bolo ich veru neúrekom. Až 46 žiakov !

Súťaž obsahovala otázky zo všetkých oblastí, s ktorými sa žiaci doteraz stretli - vlastiveda, prírodoveda, slovenský jazyk a literatúra, matematika, anglický jazyk, informatická výchova, ale aj hudobná a výtvarná výchova.

Tešíme sa na vyhodnotenie súťaže 21. 12. 2017.

• Deti z ŠKD preukázali veľkú fantáziu. S príchodom prvého snehu na náš školský dvor zavítali v podobe snehuliakov Marek Hamšík, svadobná nevesta so ženíchom a krásna modelka spolu so svojim bodyguardom. Najmenší prváčikovia nezabudli ani na celú rodinu pána snehuliaka.

• 30. 11. 2017. Prešiel rok a máme tu opäť súťaž Expert geniality show, v ktorej súťažia žiaci v rôznych kategóriach z rôznych predmetov. Už teraz sa tešíme na výsledky.

Ul. družby 339/2
    Nedožery - Brezany