• Naši prváčikovia

• 6. 4. 2020
        • ŠKD

Počas tohto obdobia sa niektoré deti s rodičmi zapojili do srdiečkovej výzvy, v ktorej išlo o umiestnenie veľkého červeného srdca na viditeľné miesto. Vyjadrili sme tak vďačnosť profesiám - ľuďom, ktorí nemôžu ostať doma, ale nám pomáhajú.

Z príchodom Veľkej noci sme taktiež vytvárali Veľkonočnú výzdobu.

• Sme v kontakte....

• 31. 3. 2020
        • Aj počas tohto neľahkého obdobia zostávame s našimi žiakmi v kontakte. Zaujímame sa ako sa im darí, ako sa majú. Tešia nás úprimné odpovede žiakov 2. stupňa.  Niektoré môžu vzbudiť i úsmev na tvári. A to je to, čo určite všetci potrebujeme. Výsledkom sú aj tieto zistenia.

• Oznam pre zákonných zástupcov detí a žiakov

• 31. 3. 2020
        • Počas prerušenia prevádzky Základnej školy s materskou školou Vavrinca Benedikta Nedožery-Brezany sa poplatok na čiastočnú úhradu výdavkov v materskej škole, v školskom klube a v školskej jedálni, v súlade s ustanoveniami zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a VZN 2/2019 neuhrádza.

• Vážení rodičia

• 29. 3. 2020
        • Materská škola

Mimoriadna situácia zasiahla celú našu spoločnosť a ovplyvnila každodenný život nás všetkých. Keďže sa nemôžeme s deťmi, ani s vami kontaktovať osobne, dovoľujeme si vám postupne sprostredkovať námety na aktivity a nápady na činnosti s vašimi deťmi prostredníctvom edukačných a zábavných hier, portálov, určených pre deti predškolského veku. Nepochybujeme o tom, že si viete zorganizovať čas so svojimi deťmi, preto berte túto ponuku ako inšpiráciu na spestrenie tohto neľahkého obdobia.

Prajeme vám aj deťom veľa zdravia a veríme, že sa čo najskôr stretneme v materskej škole.

Stiahnite tu: namety.doc

• Partneri