• Slávnostné prijatie žiakov IX.A starostom obce Nedožery-Brezany

• Dňa 27.6.2018 boli žiaci IX.A triedy prijatí starostom obce Nedožery-Brezany JUDr. Martinom Mokrým. Slávnostné prijatie sa uskutočnilo v obradnej sále Obecného úradu v Nedožeroch-Brezanoch, kde sa žiaci podpísali do kroniky obce. V krátkom kultúrnom programe deviatakov pozdravili aj žiaci prvého ročníka.

• Športové dopoludnie v MŠ

• 18.6. sa žiaci 1. ročníka zúčastnili športového dopoludnia v materskej škole. Naši prváci strávili pekné chvíľky spolu s budúcimi školákmi v športovom areáli materskej školy. Spolu si zahrali futbal, cvičili na preliezačkách a stavali hrady z piesku.

• Školský výlet IX.A

• Dňa 1.6.2018 si deviataci užili posledný spoločný výlet na Gazdovskom dvore v Turčianskych Kľačanoch pri Vrútkach. Na salaši nás srdečne privítali a zaujímavo nám priblížili históriu salašníctva. Boli sme priamo pri výrobe syra z ovčieho mlieka, vyskúšali sme si dojenie kozy a absolvovali prehliadku dvora s hospodárskymi zvieratami. Najviac sme sa zabavili na netradičnom obyvateľovi dvora – lame Štefan. Po dobrom obede a olovrante sme sa spokojní a vďační vrátili domov.

• Školský výlet IV.A a IV.B do Atlantis centra v Leviciach

• Učenie zábavou a zábava hrou, takto možno nazvať našu návštevu zábavného centra Atlantis v Leviciach 30. mája 2018.
            Nové poznatky z fyziky sme mali   možnosť získať vďaka  rozličným pomôckam, ktoré sa v tomto centre nachádzajú, ba ani Tutanchámon už nie je pre nás  len ťažké slovo, ale  omnoho viac. Keďže  sme  sa sem  prišli  nielen  poučiť,  ale aj zabaviť, v ďalších priestoroch sme sa  mohli vyhrať do sýtosti. Vyskúšali sme si množstvo zaujímavých hier, vynálezov, hlavolamov a záhad. No najviac sme sa zabavili  v  bublinovom  kráľovstve.  Robiť  veľké  bubliny,  do ktorej  sa  zmestí niekoľko  žiakov , sa  nepodarí  každý deň. Všetci  sme  si  prišli na svoje  pri  9D simulátoroch, kde sme interaktívne prežívali virtuálnu realitu.V obchodíku sme si   kúpili   rôzne  zábavné  suveníry.  V  zábavnom   centre   sme  prežili   pekné dopoludnie.

• ZŠ 046/5485130 ZŠ 046/5485081 MŠ 046/5485159 ŠJ 0911 382 023