• Veselé zúbky MŠ

• Vo štvrtok 15.11.2018 do našej škôlky zavítala pani dentálna hygienička Katka. Deťom porozprávala, ako sa majú starať o svoj chrup a na záver im zahrala rozprávku o Boľavom zúbku.

• Pasovačka prvákov

• Dňa 13.11.2018 sa konala na našej škole veľká vec. Naši milí prváčikovia boli pasovaní kráľom za žiakov našej školy. Ale nemali to veru jednoduché. Museli prejsť niekoľkými súťažami, sľúbiť, že sa budú učiť a pripravovať do školy a potom nám predviedli, čo sa doteraz v škole naučili. Všetko zvládli na jednotku a nakoniec sa zabavili ešte na krátkej diskotéke. Želáme vám veľa úspechov milí prváci.

• Víťazov týždňa zdravej výživy už poznáme...

• 1. miesto: I.A

2. miesto: II.A

3. miesto: II.B

Srdečne gratulujeme a I.A želáme dobrú chuť :-)

• Výchovný koncert ZŠ

• Dňa 6.11. 2018 sa uskutočnil pre žiakov 1.-3. ročníka výchovný koncert pod názvom Medovníková chalúpka. Prostredníctvom známej rozprávky žiaci vnímali tóny a farby hudby, zoznámili sa s niektorými hudobnými nástrojmi. Počas koncertu si s chuťou zaspievali, zatancovali a príjemne sa zabavili.

• ZŠ 046/5485130 ZŠ 046/5485081 MŠ 046/5485159 ŠJ 0911 382 023