• Učíme sa na diaľku

• 9. 12. 2020
        • Žiaci 5.-9. ročníka sa vzdelávajú v domácich podmienkach už druhý mesiac. Ďakujeme všetkým rodičom za vytvorenie dostatočných technických možností, aby sa žiaci mohli so svojimi učiteľmi vzdelávať rôznymi formami.

Naše IT zručnosti sa zdokonalili, pomáha nám v tom aj zjednodušené pripájanie sa cez školskú aplikáciu EduPage. Využívame platformu ZOOM, www.bezkriedy.sk. Dokážeme spolu komunikovať cez videokonferencie, hlasové správy, mailovú komunikáciu.

Online riešime olympiády, súťaže, navštevujeme krúžky. Pracujeme usilovne, ale tešíme sa na spoločný návrat do školy.

• Mikuláš v škole a škôlke

• 7. 12. 2020
        • Celý kraj sťa striebro svieti. Príď Mikuláš, prosia deti. Chytro sadaj na sane, v školičke a škôlke ťa čakáme. Dňa 04.12. 2020 Mikuláš aj s anjelmi a čertom zaklopali aj na dvere našej školy a škôlky. Deti Mikuláša aj s jeho sprievodom trpezlivo očakávali a prichystali si pre neho aj pekné pesničky a básničky. Deti si s Mikulášom, čertom a anjelmi aj spoločne zatancovali a nakoniec sa dočkali aj vytúženého balíčka v podobe sladkostí, ktorý si určite zaslúžili.

• Zdobenie vianočného stromčeka pred OcÚ

• 2. 12. 2020
        • Deti zo školského klubu si spoločne s pani vychovávateľkami vlastnoručne pripravili vianočné ozdoby, ktorými ozdobili vianočný stromček pred obecným úradom a tým prispeli k vianočnej atmosfére v našej obci.

• Všetkovedko

• 2. 12. 2020
        • Dňa 1. 12. 2020 sa žiaci 2.- 4.ročníka zapojili do celoslovenskej vedomostnej súťaže Všetkovedko. Tento školský rok o titul Všetkovedko zabojovalo až 30 žiakov 1. stupňa. Žiaci ukázali, ako dobre sa naučili čítať, čo vedia o svete a ako si vedia poradiť s rôznymi netradičnými otázkami. Dňa 21. 12. sa dozvieme, ako sa im v súťaži darilo. Všetkým držíme palce!

• Adventné prianie

• 29. 11. 2020
        • Vážení rodičia a priatelia školy,

prajeme Vám všetkým krásne a pokojné adventné obdobie, ktoré sa dnes začalo zapálením 1. adventnej sviečky. Zároveň z celého srdca všetkým želáme, nech plamene MIERU, VIERY, LÁSKY a NÁDEJE nikdy nevyhasnú vo Vašich rodinách, v obci a v našej škole.

PaedDr. Václava Juríková

• Partneri