• Celoslovenské testovanie žiakov 9. ročníka

•   Testovania sa zúčastnilo 24 žiakov z našej školy.

Výsledky:

Matematika:                                                                                    Slovenský jazyk:

Priemerný počet bodov v rámci SR:                        12,02                Priemerný počet bodov našej školy:                        13,62
            Priemerný počet bodov školy:                                14,29                 Priemerný počet bodov v rámci SR:                          13,52
            Priemerná percentuálna úspešnosť v rámci SR:      60,1%               Priemerná percentuálna úspešnosť v rámci SR:       67,6%
            Priemerná percentuálna úspešnosť našej školy:    71,5%               Priemerná percentuálna úspešnosť našej školy:      68,1%
            Percentil našej školy:                                              83,2%              Percentil našej školy:                                               56,4%

Najúspešnejší žiaci školy:

MATEMATIKA:                                                               SLOVENSKÝ JAZYK:

Matej Bugár 100%                                                                                                      Terézia Hanusková 95%

Eva Čičmancová 100%

Terézia Hanusková 100%

Romana Jelenčíková 100%

Miroslav Mendel 100%

Karina Maurerová 100%

• Celková vyzbieraná a prevedená suma finančných prostriedkov

na účet Dňa narcisov 2010: 408,70 €.

Ďakujeme.

• Tohtoročný, v poradí už 14. ročník verejnej finančnej zbierky Deň narcisov, sa uskutoční 16. apríla 2010.

Cieľom Dňa narcisov je vniesť problematiku boja proti rakovine ako aj pravdu o súčasnom postavení chorých na Slovensku bližšie k ľuďom - do ulíc, aby sa z choroby nestal strašiak, ale fakt, ktorý ľudí spája. Deň narcisov sa už tradične koná v apríli každého roka. Jeho symbolom je žltý narcis - kvietok jari a nádeje, ktorý si ľudia pripínajú v tento deň na svoj odev, aby aj týmto spôsobom vyjadrili solidaritu s osobami postihnutými rakovinou.

Prispieť môžete ľubovoľnou sumou. Dobrovoľnikov stretnete v uliciach obce a v priestoroch školy.

• Vynikajúci pedagóg Trenčianskeho kraja

• Toto ocZobraziť obrázok v plnej veľkostienenie si v Trenčíne prevzalo 31 učiteľov. Jednou z ocenených bola aj Mgr. Alena Rybárová, učiteľka matematiky a občianskej výchovy. Učí už 30 rokov. Posledné štyri roky je zastupkyňou riaditeľa.Pozornosť venzje príprave deviatakov na testovanie z matematiky, svojími výsledkami z matematiky sa naša škola zaradila medzi 5% najúspešnejších škôl na Slovensku.

BLAHOŽRLÁME!

Pozri fotoalbum.

• Fyzikálna olympiáda

• 12.3.2010 sa konalo okresné kolo. Našu školu reprezentovali štyria žiaci. Najlepšie sa umiestnil Tomáš Flimel z VIII.A.

V kategórii F sa umiestnil na 3. mieste.

Blahoželáme!

• Zápasenie

• Naši žiaci Jozef a Patrik Pekárovci sa zúčastnili medzinárodného turnaja v zápasení v Budapešti.
            Patrik vo svojej kategórii obsadil krásne III. miesto.
            Foto v albume. BLAHOŽELÁME!!!!
          • Zápis

• ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU SKOLOU VAVRINCA BENEDIKTA
            NEDOŽERY-BREZANY upozorňuje rodičov, že ZÁPIS DO 1.ROČNÍKA ZŠ
            PRE ŠKOLSKÝ ROK 2010/2011 SA USKUTOČNÍ DŇA:

1.FEBRUARA 2010

V ČASE: 8,00HOD -17,00
            V PRIESTOROCH ZŠ NEDOŽERY-BREZANY

Základná škola ponúka:
            • Vyučovanie cudzieho jazyka od 1. Ročníka,
            • Vyučovanie informatickej výchovy od 1.ročnika ,
            • Nepovinne predmety a rozširujúce predmety, krúžky (práca s počítačom, internetový krúžok ,športové, umelecké a vzdelávacie krúžky).
            • V prípade záujmu ŠKD ráno od 6,15 hod, poobede do 16,00 hod.
          • Majstrovstvá SR v zápasení mladších žiakov sa uskutočnili 17.10.2009 v Snine. Na šampionáte štartovalo 95 pretekárov zo 17 slovenských oddielov.
            Jozef Pekár - hmotnostná kategória do 31 kg - II. miesto
            Patrik Pekár- hmotnostná kategória do 62 kg - II. miesto
            Blahoželáme!
            Fotoalbum
          • Kde udrie zvon zvestujúci príchod čarokrásnych Vianoc zabudnite na starosti a celý nasledujúci rok prežite v radosti.
          • Národný projekt

• Pani učiteľky PaedDr. Gabriela Šestáková a Mgr. Lenka Gatialová sa zapojili do projektu modernizácia vzdelávacieho procesu a získali pre školu 8 počítačov, 2 notebooky a projektor.
          • Deň jablka

• sa uskutoční dňa 16. októbera 2009.
            Nezabudni na priniesť dobroty z jabĺk a vyzdobené tekvice.
          • Európa v škole

• Dňa 2.3. 2009 sa uskutočnilo okresné kolo súťaže Európa v škole. Naši žiaci obsadili popredné miesta svojimi vlastnými literárnymi prácami:
            V poézii: v 2. kategórii 2 miesto Timea Lacenová 7.A
            v 3. kategórii 1 miesto Miroslav Dzurenda 8.A
            V próze: v 2. kategórii 1. miesto Marián Makyš 6.A
            v 3. kategórii 3. miesto Vilko Perniš 6.A
          • Z dôvodu zvýšeného chrípkového ochorenia regionálny hygienik prerušuje výchovno - vzdelávací proces od 1.4.do 8.4.2009.
          • Fyzika

• 13.3.2009 sa konalo okresné kolo fyzikálnej olympiády. Našu školu reprezentovala Petra Hromadová a Martin Chudý z IX.A.
            Petra Hromadová obsadila pekné 4. miesto. Blahoželáme.
          • Nemecký jazyk

• 14.1.2009 sa konalo okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku. Reprezentoval nás Matúš Humaj, žiak IX.A triedy a obsadil pekné 5. miesto.